Tüm unutkanlıklarınızın önüne MyHOME otomasyon sistemiyle geçin! / 2018

Yaşam alanlarınız için en akıllı çözüm

Tüm unutkanlıklarınızın önüne MyHOME otomasyon sistemiyle geçin! 

Sağladığı konfor ve güvenlik ile yaşamı kolaylaştıran BTicino MyHOME, yaşam alanlarına getirdiği otomatik komutlar sayesinde tüm unutkanlıkların önüne geçiyor.

Sürdürülebilir bir dünya için enerji kaynaklarını en akıllı biçimde kullanabilen ve çevreye duyarlı olan BTicino MyHome Otomasyon Sistemi, her odanın sıcaklık derecesini farklı ayarlamanın ötesinde yaşam alanlarındaki enerji tüketimini ölçüyor ve buna göre enerji tasarrufunu sağlamak için yalnızca öncelikli fonksiyonların çalışmasını sağlıyor.

Esneklik

Işıkların ve panjurların otomasyonu, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, müzik sistemi, hırsız alarmı, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevsel özelliğiyle beğeni kazanan MyHome, kullanıcısına küçük fonksiyonları değiştirebilme olanağı tanıyor. Öte yandan işlevselliği artıracak parçaları ekleme ve kullanımlarını değiştirme gibi büyük düzenleme imkanlarını da sunan sistem, kullanım kolaylığı sayesinde, yaşamı daha basit ve işlevsel kılıyor. Myhome otomasyon sistemi, her türlü yapılarda kullanılabilir ve kullanıcısına konfor, güvenlik, enerji tasarrufu, multimedya kontrol ve yerel ya da uzak kontrol çözümleri sunuyor.  Öte yandan Eliot™ programına uyumluluğuyla da göze çarpan MyHOME, önceden tanımlı senaryoları, perde-stor, multimedia ve aydınlatma yönetimi ile zamandan ve enerjiiden tasarruf sağlar.  Ticari yapılarda özellikle otellerde yüksek seviyede konfor ve enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan bu yeni nesil anlayış, kullanıcısına dünyanın her yerinden görüntüleme yapabilme, çağrı alabilme ve kapı kilidinizi açabilme imkanı tanıyor.

İletişim Sistemleri

MyHOME, modern iletişim sistemleri aracılığıyla yaşam alanlarınızı kontrol etmenizi sağlarken çoklu kanal özelliğine sahip müzik sistemini dahil ederek tüm odlarda ayrı müzik dinleyeceğiniz gibi dokunmatik ekran, keypad ve cep telefonunuzdan da yönetimini sağlayabilirsiniz, kapıdaki konukları görüntüleyebilmenizi, girişlerini kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Daha fazla bilgi için www.bticino.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim