Legrand Grup - Markalar

Ana stratejisi satın alma ile büyüme olan Legrand Grup, kurulduğu günden bugüne kadar 170 üzerinde şirket satın alması ve 70'in üzerinde markaya sahiptir.

Legrand

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 35 binden fazla çalışanı ve 215 binin üzerinde farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo taşıma sistemlerinden, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama, hemşire çağrı sistemleri ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.


BTicino

Bticino, konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi, elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri bir markadır. İtalyan tasarımı ve üstün teknolojinin buluştuğu BTicino; yaşam, çalışma ve üretim alanlarına entegre olarak, enerji dağılımı, interkom, aydınlatma kontrolü, iklimlendirme, müzik yayın ve güvenlik konularında çözümler sunan dünyanın en önemli üreticilerinden biridir. Dünya çapında kalite anlayışını, esnekliği, yeniliği ve sürdürülebilir büyümeyi bir araya getiren BTicino, ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir. BTicino 1989 yılından itibaren Legrand Grup'a bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

Bticino web sitesine erişmek için tıklayınız.


Estap

1986 yılında kurulan Estap A.Ş, 1998 yılında ISO 9002 sertifikası ile kalite güvence sistemine sahip oldu. 2000 yılında, İstanbul’da 4000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretime başlayıp yüksek teknolojiye sahip makine parkına yatırım yaptı. 2005 yılındaki yeni yatırımlarıyla, 20.000 m2 kapalı alan, CNC ve ROBOT teknolojili Eskişehir tesislerini yapılandırdı. 2008 yılında Legrand Grubu bünyesine katılmasıyla ihracatını ve Türkiye’deki istihdamını arttırdı. Türkiye’nin en büyük ilk 1000 ihracat şirketi listesinde 808. sırayı aldı. Elektrik ve elektronik ürünlerini CE belgelendirmesine tabi tutan ESTAP, üretim portföyündeki tüm ürünlerini ROHS direktifleri doğrultusunda yeniden yapılandırdı. 2009 yılında TSE tarafından onaylanan ilk kabinet firması oldu. 2011 yılına kadar 20 kat büyüyen ESTAP ISO 14001: 2004 kapsamında Çevre Yönetim Sistemi’ne sahiptir.

Estap web sitesine erişmek için tıklayınız.


İnform

1980 yılında kurulan Inform, 27.500 m2’lik kapalı alanlı tesislerinde, kesintisiz güç kaynakları başta olmak üzere, GSM ve telekomünikasyon sektöründe kullanılan özel enerji sistemleri, doğrultucular, 19'' Rack kabinleri, otomatik ve statik voltaj regülatörleri, alçak gerilim panoları, IT Hastane sistemleri, aktif harmonik filtre, transformatörler, elektronik kartlar, enerji tasarruf sistemleri, yenilenebilir enerji sistemleri vb. ürünleri satışa sunmakta ve her türlü özel projeye cevap vermektedir. 2010 yılında Legrand Grubu bünyesine katılan INFORM Türkiye’nin 81 ilinde yapılanmasını tamamlamıştır. 85’i aşkın ülkeye yapılanan ihracat ile genişlemesini, ürün hizmet kalitesini de ekleyerek sürdürmektedir. Ayrıca INFORM ürünleri; ISO-9001: 2008, ISO 14001, CE, ROHS, GOST, Soncap, TSE ve TSEK kalite belgelerine sahiptir.

Inform web sitesine erişmek için tıklayınız.


Netatmo

Netatmo, güzel tasarımı ile bağlı ürünler geliştiren bir markadır. 2018 yılında Legrand Grup bünyesine katılan marka; akıllı, yenilikçi ürünleri ile kullanıcılara daha güvenli, sağlıklı ve konforlu bir ev yaratmalarına yardımcı olan çözümler sunar.

Netatmo web sitesine erişmek için tıklayınız.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim