AKILLI EV ÇÖZÜMLERİ

Aynı Ev, Daha Akıllı

Küresel akıllı ev piyasası, 2023 yılında 138 milyar dolar değerinde olacak, ürün, yazılım ve hizmetler arasında yıllık %13.6'lık bir artış olacak. Küresel olarak, evlerinde en az bir tane akıllı ve bağlantılı nesneye sahip olan ve gelecekte bir tane satın almak isteyen tüketicilerin sayısı önemli ölçüde artıyor.

Akıllı Elektrik Sistemi Katalog

LEGRAND EKOSİSTEMİYLE ENTEGRASYON

Ana küresel IoT oyuncularıyla önemli ortaklıklar sayesinde küçük ve büyük geliştiricilerin ve üçüncü tarafların Legrand ürünleri ile etkileşime girmesine ve ürünlerini sistemlerine ve hizmetlerine entegre etmelerine olanak tanıyan Eliot'un stratejik bir parçası olan açık bir platformdur.

Legrand Entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi edinin

GÜVENLİK AÇIĞI BİLDİRİMİ

Bağlı cihazlarınızdan birinin veya müşterilerinizin bağlı cihazlarında bir güvenlik açığı olduğunu düşünüyorsanız, anında harekete geçmek sizin veya müşterilerinizin kişisel güvenliği için çok önemlidir!

Talimatlar için tıklayınız.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim