ZigBee Teknolojisi Legrand ile Daha Ayrıcalıklı

Legrand Grubu, ZigBeeRadyo Teknolojisi ile yeni ve renovasyon çalışması gören yapılar için duvarlara zarar vermeden kullanılabilen kablosuz çözümler sunuyor. 2.4 GHz frekansında vericilerin ve alıcıların kullanıldığı ZigBee, tek bir noktada 65 binden fazla adresleme sağlayarak birçok cihazın aynı anda sistemde bağlı kalmasına yardımcı oluyor.

Legrand GrubuZigBee Radyo Teknolojisi ile yaşam alanlarındaki duvarlara zarar vermeden kablosuz teknoloji çözümleri sunuyor. 2.4 GHz frekansında vericilerin ve alıcıların kullanıldığı ZigBee, cihazlar üzerinden çift yönlü iletişim kurabilme özelliğiyle iletişim sürekliliğini devam ettiriyor.

 

Duvarlar, ZigBee ile özgürlüğüne kavuşuyor

Aydınlatma, panjur sistemleri ve teknik alarmların kontrolünün sağlanmasına yardımcı olan ZigBee Teknolojisi, geçit cihazları (gateway) sayesinde kablolu sistemlere de rahatlıkla entegre olabiliyor. Tek bir noktada 65 binden fazla adresleme sağlayarak birçok cihazın aynı anda sisteme bağlı kalmasına yardımcı olan ZigBee; iki yollu (bidirectional) yapısı sayesinde iletişim ağında herhangi bir kopukluk olduğunda, bağlı olan diğer cihazlar üzerinden birden fazla iletişim yolu kurarak süreklilik ve güvenlik sağlıyor. ZigBee,yeni ve aynı zamanda eski yapılarda  da kolaylıkla kablolu sistemlere uyumsağlıyor.

 

Programlanması diğer sistemlere göre çok daha basit olan ZigBee Radyo Teknolojisi’nin yazılımında bulunan ‘Bas ve Öğren’ (Push & Learn) ileoluşturulan aynınetwork içinde tüm ilgili cihazlar eşleştirilebiliyor. ZigBeesayesindesadece iki tuş ile tüm sistemi hızlı ve kolay bir şekilde devreye alan Legrand Grubu; MyHOME Otomasyon Sistemi’ne entegre olarak kullanılan ZigBeeteknolojili ürünlerinde aydınlatma (aç/kapat, seviye kontrollü dim)otomasyonlarını sağlayabiliyor.Livinglight, Axolute ve Celest çerçeveleriyle de rahatlıkla uyum sağlayan ZigBee,  aynı zamanda IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden uzaktan erişim sağlayarak yaşam alanlarını dünyanın her yerinden kontrol edebilme imkanı veriyor.

 

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim