Legrand Türkiye Grubu Geleneksel Bayi Toplantısında İş Ortaklarıyla Bir Araya Geldi. Legrand Türkiye Grubu Geleneksel Bayi Toplantısı GerçekleştiBina, elektrik ve dijital altyapılar için geliştirdiği ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand Türkiye Grubu, geleneksel bayi toplantısını Kıbrıs’ta gerçekleştirdi. 200’ü aşkın iş ortağının katılımıyla gerçekleşen bayi toplantısında Legrand Türkiye Grubu’nun 2023 değerlendirmesi, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları, sektördeki gelişmeler ve yeni ürün lansmanları ile 2024 hedefleri aktarıldı.

Bina, elektrik ve dijital altyapılar için geliştirdiği ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand Türkiye Grubu, #hepimiz1iz teması ve “Renklerimizle Hayatın Her Alanında Gücünüze Güç Katıyoruz” stratejisi doğrultusunda üst düzey yöneticileri ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayi temsilcilerinin katılımıyla Kıbrıs’ta geleneksel bayi toplantısını gerçekleştirdi. Tüm bayilerin iştirak ettiği bayi toplantısı, çeşitli sunumlar ve ödül töreni ile keyifli anlara tanıklık ederken gala yemeği ile kapanış yapıldı. 16 - 18 Ocak 2024 tarihleri arasında 200’ü aşkın iş ortağının katılım gösterdiği bayi toplantısının ana gündemini Legrand Türkiye Grubu 2024 hedefleri ve yeni ürün lansmanları oluşturdu.

“Bir Seneyi Daha Büyük Bir Başarıyla Geride Bırakmanın Haklı Gururuyla Yine Bir Aradayız”

Legrand Türkiye Grubu Ülke Müdürü ve CEO’su Levent Ilgın, “Legrand Türkiye Grubu olarak, bir seneyi daha büyük bir başarıyla geride bırakmanın haklı gururuyla yine bir aradayız. Legrand Grup içinde, euro ve adet bazlı, en yüksek büyümeyi gerçekleştiren ülkeyiz. Gebze’deki fabrikamızın artan talebe cevap verebilmesi için yeni ek binalar inşa ettik. Yeni ilave altyapı, makine ve teçhizat yatırımı yaptık. Legrand Türkiye Grubu olarak, çıktığımız bu yolculukta her zaman dürüst, adil, yan yana, omuz omuza, çok çalışarak bu noktaya geldik. Sizlerle beraber bu ekibin bir parçası olmak gurur veriyor. 2018 yılında ‘Legrand’da Kadın’ programını başlattık ve kadın çalışanlarımızın daima yanında olduk. Genç kızlarımıza eğitim bursları sağladık. Kurduğumuz yapının yarınlarda devamını sağlamak ve gençlerimizin önünü açmak adına ‘30 Yaş Altı Genç Kurul’ inisiyatifini başlattık ve ilk mezunlarımızı verdik. Bu kurulda gençlerimizi yetiştirmek için birebir mentorluklar, eğitimler ve projeler gerçekleştirdik. 2024 yılında ‘Genç Kurul’ programının ikinci senesine geçtik. Bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz ‘Yönetici Aday’ programını başlatıyoruz. Bu programda siz iş ortaklarımızın ‘30 Yaş Altı İkinci Nesil’, geleceğin yöneticilerine bilgi ve tecrübelerimizi aktarmayı hedefliyoruz. Bu programımızda da mentorluklar, projeler ve eğitimler olacak. Bu sayede bizler ustalarımızdan öğrendiklerimizi gençlerimize aktaracağız.

Geleceğe miras kalması amacıyla ‘Ustasından Dinleyin’ ve ‘Ustasının İzinde’ başlığında iki program dizisine başladık. Yakın geçmişe baktığımızda her yılın kendi içinde zorluklarıyla geldiğini biliyoruz. Ancak bizler omuz omuza zorlukların üstesinden diğerlerinden daha iyi gelmesini bildik ve biliyoruz.” dedi.

“Sürdürülebilir Kurumsal Başarımızla Hayatın Her Alanında Tüm Renklerimizle Gücünüze Güç Katmaya Devam Edeceğiz”

Etkinlikte konuşan Legrand Türkiye Grubu CMO’su Gül Sevinç Selçuk, “Kurumsal başarı 3 ana ögeden oluşuyor. Finansal başarı, sunulan hizmet veya ürünün kalitesi ile pazar payı gibi konuları içeren pazar başarısı ve kurumun topluma yaptığı katkı, kattığı değeri kapsayan kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki başarı. Legrand Türkiye Grubu olarak, kurumsal varlığımızı büyütürken insana, çevreye ve içinde yaşadığımız gezegene duyarlı, sorumlu bir grup olarak 3 yolda da ilerliyor ve başarılı olmak için durmadan çalışıyoruz.” dedi.

Legrand Türkiye Grubu’nun 2023 değerlendirmesini yapan Gül Sevinç Selçuk, “Geleceği yakalayan bir grup olarak değişen müşteri ihtiyaçlarına ve trendlere göre her yıl portföyümüze ortalama 10 yeni ürün gamı ekliyoruz. Her yıl nisan ayında açıklanan kurumsal sosyal sorumluluk puanımız ise yüzde 119 seviyesinde. Legrand Türkiye Grubu olarak, bize verilen zorlu hedeflerin üzerine çıkmış durumdayız. Bağımsız bir denetim kuruluşu tarafından çeşitlilik ve kapsayıcılık alanındaki çalışmalarımız onaylandığı için Avrupa ve Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Eşitliği sertifikası (GEEIS) almaya hak kazandık. Sürdürülebilir kurumsal başarımızla hayatın her alanında tüm renklerimizle gücünüze güç katmaya devam edeceğiz. Çünkü hepimiz biriz. Legrand Türkiye Grubu olarak biz iş ortaklarımızla büyümeye inanıyoruz. Hep birlikte topluma ve sektöre değer katıyor ve iz bırakıyoruz.” dedi.

Başarılı Bayiler Ödüllendirildi

Legrand, İnform, Estap ve Bticino markalarının 2023 yılı performansları ve gelecek hedeflerinin detaylarıyla konuşulduğu toplantının bitiminde 2 farklı çalıştay gerçekleştirildi. Bol bilgi paylaşımlı geçen çalıştayların ardından düzenlenen gala yemeği ile son bulan Legrand Türkiye Grubu geleneksel bayi toplantısında 2023’te başarı gösteren bayilere ödülleri takdim edildi. Legrand Türkiye Grubu, bu yıl gerçekleştirdiği bayi toplantısı kapsamında iş ortaklarıyla yeniden beraber olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken aynı zamanda hedeflerini, deneyimlerini ve vizyonunu #hepimiz1iz teması ve “Renklerimizle Hayatın Her Alanında Gücünüze Güç Katıyoruz” sloganı çerçevesinde vurguladı.
Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim