ONLINE EĞİTİM

Sektörün gelişimine katkı sağlayan ve bu konuda her zaman öncü olan Legrand Grup Türkiye, dijital dönüşüm ile birlikte tüm sektör çalışanlarına ürün, sistem ve projelerini anlatmak için online eğitimler veriyor. Aylık ve haftalık eğitim programlarımızdan haberdar olmak için sosyal medya ve web sitelerimizi takip edebilirsiniz.
* Tüm online eğitimlerimiz sertifikalıdır.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Aşağıdaki formu doldurarak online eğitimlerimiz için başvuru yapabilirsiniz. Profesyonel başvuru için lütfen Firma Adı kısmını doldurunuz.

ONLINE EĞİTİM TAKVİMİ

Online Eğitim Temmuz Ayı Takvimi
Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim