ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI

LEGRAND'DAN GREEN'UP ÇÖZÜMLER

GREEN’UP™ PREMIUM ŞARJ İSTASYONLARI

Şarj edilebilen tüm elektrikli araçlarda (monofaze veya trifaze şarj cihazları) ve plug-in hibritlerde, Mod 2 ve Mod 3 için tam güvenli şarj sağlar. IEC 61851-1 and 61851-22 standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Şarj istasyonunun gücü, adapte edilmiş koruma cihazları ile ve güç kaynağı devreleri ile ayarlanabilir. Şarj istasyonunun kontrol ve konfigürasyonu akıllı telefon veya tablet üzerinden IOS veya Android’e uyumlu uygulama kullanılarak dahili Bluetooth bağlantı ile lokal olarak yapılabilir.

MEVCUT FONKSİYONLAR

Şarj istasyonunun durumu, günlük şarj program, şarj istasyonunun aktivasyonu/deaktivasyonu, güç yönetimi, firmware güncellemeleri.

UYGULAMAYA EKLENEBİLECEK FONKSİYONLAR

Haftalık şarj program, verileri izleme ve bulur depolama, durum bildirimi. 0 590 56 referanslı IP haberleşme kiti ile istasyonların uzaktan izlenmesi.

DONANIM

2P+T soket Green’up sistemi ile, “maksimum güç” modunu etkinleştiren ve 2P+T soket (Mod 2) için güvenli ve hızlı bir şarj işlemi sağlayan yenilikçi bir Legrand teknolojisine dayanmaktadır.

3P+N+T (T2S) Tip 2 soketi (monofaze ve trifaze uygulama) pilot haberleşme hattı ile donatılmıştır. (Mod 3)

Elektrik panosundan ayrılan bir hat üzerinden bağlanır ve koruması yapılır. (2 şarj istasyonu için 2 ayrı hat çekilir.)

Uzaktan ON/OFF kontrol seçeneği vardır.

Twitter Akışı

LegrandTR Tüm online eğitimler, herkese açık olup ücretsiz bir şekilde katılım sağlanabilir. Detaylar için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

LegrandTR Yeni, Green Transformer High Efficiency serisi ile Avrupa Birliği direktifi 548/2014 standardına uygun olup, ultra yüksek verimlilik ve düşük güç kaybı ile tesisinize enerji sağlar.

Adres

Adres:

Genel Müdürlük:
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1
Ümraniye - İstanbul

Tel:

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek

444 65 47

Fax:

+(90) 216 621 92 31

E-Mail:

Website

:

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri