Legrand Fırsatları Grup Priz Kampanyasıyla Devam Ediyor

Standart, konfor ve güvelik çeşitlerinin yer aldığı Legrand grup prizlerden toplamda yüz adet alan grup priz hediyesini kapıyor.

Yüz adet grup priz alan herkese 5 adet üçlü anahtarlı ve 1,5 metre kablolu grup priz hediyesi de yanında veriliyor. Dönebilen gövde, sabitleme, anahtarlı ve çocuk koruması özelliklerinin yer aldığı birbirinden farklı grup priz çeşitleriyle Legrand, yüz adetlik sipariş verildiği taktirde hediyeleri kazanma imkanı sağlıyor.

Yüz adet ve katları sipariş vermeniz durumundaysa her yüz adediniz için hediye miktarınızı artırabilirsiniz. Stoklarla sınırlı bu kampanyayı kaçırmamak için ayrıntılı bilgiyi www.legrand.com.tr adresine girerek öğrenebilirsiniz.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim