BAĞLI CİHAZLARIMDAN BİRİNDE GÜVENLİK AÇIĞI VAR!

Bağlı cihazlarınızdan birinin veya müşterilerinizin bağlı cihazlarında bir güvenlik açığı olduğunu düşünüyorsanız, anında harekete geçmek sizin veya müşterilerinizin kişisel güvenliği için çok önemlidir!

İlgili güvenlik problemini bildirmek için lütfen aşağıda belirtilen talimatları izleyin.

Lütfen aşağıda belirtilen tüm gerekli bilgileri e-posta ile security-incident-on-iot@legrand.com adresine gönderin;

  - İletişim bilgilerinizi (Adınız soyadınız, kuruluşunuz ve bulunduğunuz ülke),

  - Ürün adı, modeli ve ürün yazılımı sürümü gibi tüm güvenlik açığı ayrıntılarını ve yapılandırmanın nasıl ayarlandığını (hangi platformları kullanıyorsunuz)
    dahil olmak üzere olay detaylarını,

  - Olayın nasıl meydana geldiğini ve hangi önlemleri aldığınızı belirtin.

  - Güvenlik olayının etkisi hakkında bizi bilgilendirin. Rapor anına kadar olayın sonucu nedir?

  - Uygulamayı kullanırken yaşadıklarınızın, yani anormal olarak nitelendirdiğiniz ekranların görüntülerini dahil edin.

Mesajınızın alındığını en fazla 3 gün içinde onaylayacağız ve daha fazla bilgi için size geri döneceğiz. Olayın incelenmesi en fazla 10 gün sürecek ve sonucumuzu elektronik posta ile bildireceğiz.

Güvenlik sorununu çözme:

Olay tarafımızdan onaylanırsa, kök sebep analizine geçecek ve güvenlik sorununu ortadan kaldırmak için en iyi çözümü belirleyeceğiz. Olayın uygun şekilde düzeltildiğinden emin olmak için test aşamasında dahil olabilirsiniz.

Güvenlik güncellemesi yayınlandıktan sonra, Legrand bir genel güvenlik bildirimi hazırlayacak ve yayınlayacaktır. Bu süreç, olayla ilgili ilk raporlamanızdan itibaren maksimum 90 gün sürebilir. Bu dönemi, tüm müşterilerimize bağlı ürünlerini korumaları için bir çözüm sunmak için kullanıyoruz.

Kullanıcı verilerinin güvenliği ve gizliliği Legand için çok önemlidir. Optimum düzeyde güvenlik sağlamak ve çözümlerinin uygunsuz kullanımını en aza indirmek için her türlü çabayı gösteriyoruz!

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim