Green Well Being

Ekolojik ve « yeşil » ile ilgili konularda kolektif farkındalık oluşturulması Legrand'ın öncelikleri arasında olan mega trendlerdir.

Çevrenin koruması, doğal kaynakların sürdürülebilirliği ve insan faaliyetlerinin gezegenimiz üzerindeki etkisinin azaltılması çevreye karşı sorumluluğu olan çevre bilincine sahip tüketicilerimizin beklentileridir.

Aynı zamanda evlerde konfor ve güvenlik ile ilgili gereksinim ve ihtiyaçların artması, özellikle bağlı ve akıllı ürünlerimizi bu alanda ön plana çıkarmaktadır.

Sürdürülebilir, akıllı, son kullanıcıların konforunu arttıran aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan ve çevre karbon ayak izini azaltmaya yönelik olan ürünlerimizi ve çalışmalarımızı "Green wellbeing" olarak adlandırıyoruz..

Green Well Being

Green Well Being

Green Well Being

Green Well Being Çözümler

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim