AKILLI EV

Aynı Ev, Daha Akıllı

Küresel akıllı ev piyasası, 2023 yılında 138 milyar dolar değerinde olacak, ürün, yazılım ve hizmetler arasında yıllık %13.6'lık bir artış olacak. Küresel olarak, evlerinde en az bir tane akıllı ve bağlantılı nesneye sahip olan ve gelecekte bir tane satın almak isteyen tüketicilerin sayısı önemli ölçüde artıyor.

LEGRAND EKOSİSTEMİYLE ENTEGRASYON

Ana küresel IoT oyuncularıyla önemli ortaklıklar sayesinde küçük ve büyük geliştiricilerin ve üçüncü tarafların Legrand ürünleri ile etkileşime girmesine ve ürünlerini sistemlerine ve hizmetlerine entegre etmelerine olanak tanıyan Eliot'un stratejik bir parçası olan açık bir platformdur.

Legrand Entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi edinin

GÜVENLİK AÇIĞI BİLDİRİMİ

Bağlı cihazlarınızdan birinin veya müşterilerinizin bağlı cihazlarında bir güvenlik açığı olduğunu düşünüyorsanız, anında harekete geçmek sizin veya müşterilerinizin kişisel güvenliği için çok önemlidir!

Talimatlar için tıklayınız.

Twitter Akışı

LegrandTR Tüm online eğitimler, herkese açık olup ücretsiz bir şekilde katılım sağlanabilir. Detaylar için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

LegrandTR Yeni, Green Transformer High Efficiency serisi ile Avrupa Birliği direktifi 548/2014 standardına uygun olup, ultra yüksek verimlilik ve düşük güç kaybı ile tesisinize enerji sağlar.

Adres

Adres:

Genel Müdürlük:
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1
Ümraniye - İstanbul

Tel:

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek

444 65 47

Fax:

+(90) 216 621 92 31

E-Mail:

Website

:

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri