Legrand’dan Kazandıran Kampanya

 

Legrand, Forix ve Grup prizlerine özel kampanyasıyla perakendecilere birbirinden özel hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Legrand’dan 160 adet Forix IP21 sıva üstü anahtar ve 80 adet grup priz sipariş veren perakendeciler, çok özel bir indirimin yanı sıra 800 Legrand Artı puan veya hediye stand kazanma şansını yakalıyor.

İş ortakları için fark ve değer yaratan Legrand, Forix ve Grup prizlerine özel kampanyasıyla kazandırmaya devam ediyor.

 

160 adet Forix IP21 sıva üstü anahtar ve 80 adet grup priz sipariş eden perakendeciler, çok özel bir indirim, 800 Legrand Artı puan veya hediye stand kazanma şansını yakalıyor. Perakendeciler kazanılan puanları kullanarak avantajlı fiyatlarla dilediklerince alışveriş yaparken puan kazanmaya da devam ediyor. Kampanyaya konu olan Forix IP21 sıva üstü anahtar-prizler sade, estetik tasarımlı iki renk seçeneğiyle konut, çalışma ortamı ve ticari alanlarda rahatlıkla kullanılırken fonksiyonel grup prizler de yaşam alanlarında hayatı kolaylaştırıyor.

 

Kasım ayı sonuna dek sürecek olan; stoklarla sınırlı bu kampanyayı kaçırmamak için ayrıntılı bilgiyi www.legrand.com.tr adresine girerek öğrenebilirsiniz.

 

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim