Sektörün Gelişimi İçin Innoval Türkiye Eğitim Merkezi Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Legrand’ın bayi, Legrand Shop ve elektrik sektörü çalışanlarına ürün, sistem ve projelerini anlatmak için son teknolojiye uygun olarak tasarladığıINNOVAL Türkiye Eğitim Merkezi, eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Bugüne kadar 1500 kişiye; genel ürün, otomasyon, intercom, yapısal kablolama ve ofis çözümleri, anahtar priz serileri ve perakendeci eğitimi veren merkez, sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla hareket ediyor.

Geçtiğimiz aylarda kapılarını açan ve Legrand’ın eğitim alanındaki çalışmalarına yön verenINNOVAL Türkiye Eğitim Merkezi, sektörün gelişimine katkı sağlamak vizyonuyla hareket ediyor.

 

Bugüne kadar 1500 kişiye eğitim veren; INNOVAL Türkiye Eğitim Merkezi

Legrand’ın hem çalışanlarına hem de bayi, Legrand Shop ve elektrik sektörünün diğer çalışanlarına; ürün, sistem ve projelerini anlatmak amacıyla hayata geçirdiği INNOVAL Türkiye Eğitim Merkezi; bugüne kadar 1500 kişiye eğitim vererek sektörün gelişimine katkı sağladı. Teknik anlamda yeni ürün ve sistemlerin anlatıldığı INNOVAL Türkiye Eğitim Merkezi, aynı zamanda Legrand’ın bugüne kadar piyasaya sunduğu ürünlerin tasarlanmasından üretim aşamasına kadar birçok heyecan verici bilgiyi katılımcılarıyla paylaşıyor. Legrand Eğitim Yöneticisi Süleyman Özdal’ın önderliğinde inovatif ürün ve sistemlerin katılımcılara anlatılıp atölye ortamında deneyimlendiği  bir eğitim üssü olan INNOVAL Türkiye Eğitim Merkezi’nde, Legrand’ın bütün ürün ve sistem çözümleri aktif bir şekilde sergilenirken teorik ve pratik eğitimlere de yer veriliyor.

 

2017 yılında ise teknik eğitimlerin yanı sıra hobi ve/veya finans eğitimleri verme hedefiyle çalışmalarına devam edecek olan INNOVAL Türkiye Eğitim Merkezi, 2017 yılsonunda 2 bin kişiye ulaşmayı hedefliyor.

 Legrand Hakkında:

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve230 bine yakın ürün referansına sahip Legrand Grubu’ nun konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo taşıma sistemlerinden, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama, hemşire çağrı sistemleri ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır. www.legrand.com.tr

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin;

Derya Akçora
Pr ve Medya Sorumlusu

Adres: Lamartin cad. 9/2 Taksim/İST.

Gsm: 0534 030 27 73
www.brandworks.com.tr

Twitter Akışı

LegrandTR DMX3 ailesinin yeni üyesi DMX3 1600, 800A’den 1600A’e kadar akım seviyesi, 50kA kesme kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik çözümü sağlıyor. pic.twitter.com/aoSflV4sSh
LegrandTR Türkiye’de üretilen P17 endüstriyel fiş prizler iç ve dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan eksiksiz bir seridir. pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri