Dünya Markası Legrand Win Fuarı'nda

Elektrik dünyasının öncü markalarından Legrand, imalat endüstrisinin en köklü ve gelenekselleşmiş fuarı olan WIN Fuarı’nda yerini alıyor. Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli ve bir numaralı fuarı olarak anılan WIN - World of Industry Fuarı, 7 önemli sektörü bu yıl 21. kez bir araya getiriyor.

İmalat endüstrisinin karar vericileri, teknoloji üreticileri ve devlet yetkililerinin yeni iş bağlantıları kurmak için geleceği WIN Fuar’ında Legrand, 6. Salon/E-140 numaralı stantta yerini alacak. Legrand’ ın, lanse edeceği Alçak Gerilim Dağıtım ve Koruma pazarı ürünlerinin yanı sıra, ticari ve konut pazarı ürünlerini de görme fırsatı yakalayacaksınız.

WIN Automation Fuarı 2013 yılında, 30.754m2 net alanda Türkiye’den ve dünyadan 1765 sayıda katılımcı ve 77 ülkeden fuarı ziyaret eden 75.802 sektör profesyonelini ağırlamıştı.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim