Legrand'dan anlamlı seminer

Elektrik sektörünün önemli oyuncularından Legrand, Karadeniz Teknik Üniversitesi Sürmene Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulu’nda eğitim gören geleceğin elektrik dünyası profesyonelleri için bir seminer düzenledi.

Legrand ekibinden Orhan Bilici, Süleyman Özdal ve Ahmet İyice’nin katılımıyla gerçekleşen seminere öğretim görevlileri ile birlikte okulun Elektrik, Elektronik ve Mekatronik öğrencileri katıldı. Katılımın yaklaşık 150 kişi olduğu seminere öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Seminer sonunda Legrand ekibine Karadeniz Teknik Üniversitesi Sürmene Abdullah Kanca Meslek Yüksekokul Müdür Vekili tarafından teşekkür belgesi verildi.

Twitter Akışı

LegrandTR IME enerji ölçüm ve izleme ürünleri oteller, alışveriş merkezleri, ofisler, ve endüstriyel tesisler için eksiksiz ürün gamı sunuyor.
LegrandTR Estetik ve uyum denilince akla gelen Raventi™️ serisi ile ihtiyaçlarınıza en uygun kombinasyonu yaratabilirsiniz.

Adres

Adres:
Genel Müdürlük:
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1
Ümraniye - İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri