BTicino Livinglight serisi ile hayalinizdeki evi gerçeğe dönüştürün.

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan yenilikçi Bticino, Livinglight serisi ile İtalyan tasarımını ve üstün teknolojiyi birleştiriyor.

Bticino Livinglight, 3 ayrı mekanizma rengi ve çerçeve tasarımı ve 57 renk seçeneğiyle farklı kombinasyon alternatifleri sunarken ekstra inceliği ve ürün kalitesiyle hayalinizdeki evi tasarlamanıza yardımcı oluyor. Krom, bronz, civa ve eşsiz renk alternatiflerinin yanında dikdörtgen, eliptik ve air formlarıyla seri, anahtarlar için geleneksel görünümün dışına çıkmış yepyeni bir tarz yaratıyor.

Bticino Livinglight serisi, enerji tasarruflu, çevreye duyarlı çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırırken ergonomik yapısı ve estetik tasarımıyla evlerinize farklı bir hava katıyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim