Elektrik tesisatının en üst düzeyde korunması için Legrand DPX Kompakt Serisi

Bina elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler sunan Legrand, geliştirdiği DPX kompakt şalter serisiyle tüm ihtiyaçlarınız için çözümler sunmaya devam ediyor.

Geleneksel tesisatlardan deniz uygulamalarına kadar farklı alanlarda kullanılabilen DPX kompakt şalter serisi, 16 amperden 1600 ampere ve 100 kilo amper kesme kapasitesine kadar toplamda beş 4 farklı boyut seçeneği sunuyor. DPX kompakt şalterler teknolojik olarak da daha üstün ve daha ufak boyutlarda tasarlanarak maksimum performans almanızı sağlıyor.

Farklı ebatlardaki DPX kompakt şalterler her türlü elektirik tesisatının koruma ihtiyaçlarına uygun farklı ayar seçenekleri sunuyor. DPX serisinde bulunan şalterler için geliştirilen motor kontrolü sayesinde şalterlerin uzaktan devreden çıkarılması, sıfırlanması ve tekrar devreye alınması gibi temel işletme ihtiyaçları da kolayca gerçekleştiriliyor.

Her türlü uygulama şekline uygun olarak farklı bağlantı aksesuarları bulunan DPX kompakt şalter serisi kolay ve hızlı montaj özelliğiyle rahat bir kullanım sunuyor.

Twitter Akışı

LegrandTR IME enerji ölçüm ve izleme ürünleri oteller, alışveriş merkezleri, ofisler, ve endüstriyel tesisler için eksiksiz ürün gamı sunuyor.
LegrandTR Estetik ve uyum denilince akla gelen Raventi™️ serisi ile ihtiyaçlarınıza en uygun kombinasyonu yaratabilirsiniz.

Adres

Adres:
Genel Müdürlük:
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1
Ümraniye - İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri