Legrand’a ‘If Design 2017 Ödülü’ Akıllı Termostat İle Geldi

Yenilikçi çözümleriyle bina otomasyon ve dijital altyapı alanında uzman Legrand, dünyanın en önemli ürün tasarım ödüllerinden biri olarak gösterilen IF Design 2017 Ödülü’ nü ‘Akıllı Termostat’  ürünü ile kazandı . 

1954 yılından bu yana en önemli uluslararası ürün tasarım ödüllerinden biri olarak gösterilen ve IF International Forum Design ile her yıl sahiplerini bulan ‘IF Design Ödülü’ bu yıl LegrandGrubu’ nun oldu.

Legrand, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Akıllı Termostat ürünüyle Yapı Teknolojisi kategorisinde IF Design 2017 Ödülüne layık görüldü. IF Design 2017’ de büyük ilgi gören LegrandAkıllı Termostat, ısıtma ve havalandırmayı yöneten yenilikçi tasarımı, bağlı olduğu otomasyon sistemi duvara montajı özelliği ve  ısıtma kontrolüyle mükemmel bir deneyim sunuyor.

 

Dünyaca ünlü uzmanlardan oluşan seçkin bir jürinin, her yıl , yaklaşık 70 ülkeden 5.000'in üzerinde başvuruyu değerlendirdiği IF Design Ödüllerinde, en orijinal ve güncel tasarıma sahip ürün ve projeler seçiliyor.

 

 

 

 

 

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin;

Derya Akçora
Marka Yönetmeni

Adres: Lamartin cad. 9/2 Taksim/İST.
Tel: 0212 255 00 12

Skype: derya.brandworks

Gsm: 0534 030 27 73
www.brandworks.com.tr

Twitter Akışı

LegrandTR Tüm online eğitimler, herkese açık olup ücretsiz bir şekilde katılım sağlanabilir. Detaylar için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

LegrandTR Yeni, Green Transformer High Efficiency serisi ile Avrupa Birliği direktifi 548/2014 standardına uygun olup, ultra yüksek verimlilik ve düşük güç kaybı ile tesisinize enerji sağlar.

Adres

Adres:

Genel Müdürlük:
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1
Ümraniye - İstanbul

Tel:

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek

444 65 47

Fax:

+(90) 216 621 92 31

E-Mail:

Website

:

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri