Legrand Salbei Serisinin Komple Şampanya Rengi

Uzun zamandır Legrand’dan beklenen; kalitesiyle, renkleriyle, fiyatıyla çok konuşturan anahtar priz serisi SALBEİ’nin komple şampanya rengi pazarda çok iddialı olacak.

Komple şampanya ürün seçeneğini de Salbei serisine ekleyen Legrand, alüminyum ve antrasit gibi, bej ve beyazda olan tüm işlev seçenekleri şampanya rengiyle de piyasaya sunuyor.

Her ihtiyaca yanıt veren işlevleri, antrasit, beyaz, bej, ahşap, alüminyum ve şampanya renk seçenekleriyle bu ilkbahar SALBEİ, yaşam alanlarınıza hareket getirecek.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim