Legrand Ürünleri Bauhaus’larda

Forix IP21 sıva üstü, XS - otomatik sigorta, kaçak akım koruma anahtarı, grup priz, ziller, D45 interkom ürünlerini Bauhaus’larda satışa sunuyor.

Elektrik dünyasının öncü markalarından Legrand, ürünlerini tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Legrand ürünleri, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen yapı marketlerinden biri olan Bauhaus’da yerini alıyor.

Dünyanın en üst standartlarına sahip ürünleriyle tercih edilmeye devam eden Legrand’ın Salbei ve Valena anahtar prizleri, Forix IP21 sıva üstü, XS - otomatik sigorta, kaçak akım koruma anahtarı, grup priz, ziller, D45 interkom ürünlerine Bauhaus mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim