Sistem Armada Antimikrobiyal Seri ile Bu Mümkün

Dünyada en sık rastlanan ve en fazla iş gücü kaybına yol açan hastalıkların başında gelen üst solunum yolu enfeksiyonları, iş hayatımızı da önemli oranda etkiliyor. Bu kapsamda son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Sistem Armada Antimikrobiyal seri ile özel çalışma alanları ve iş yerlerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Legrand, binalarda yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlayarak bireylere sağlıklı bir çalışma ortamı sunuyor.

Günlük hayatımızın çok önemli bir kısmını kapsayan iş hayatındaki çalışma ortamlarının dezenfeksiyonlarının iyi yapılmaması, solunum yolu hastalıklarına davetiye çıkartıyor. Çalışma ortamındaki aksaklıklar, düzensizlikler ve sorunlara bir de solunum yolu hastalıkları eklenince verimsizlik gün yüzüne çıkıyor.

Öte yandan özellikle kış aylarında kapalı alanlarda fazla vakit geçirmek zorunda olan ofis çalışanlarında görülen solunum yolları hastalıkları, dünyada en sık rastlanan ve en fazla iş gücü kaybına yol açan hastalıkların başında geliyor. Entegre çalışma ortamı çözümlerinde uzman Legrand, Sistem Armada Antimikrobiyal serisi ile binalarda yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlıyor.

Çalışma performansınızı Sistem Armada ile bir üst skalaya çıkartın

Dünya anahtar-priz pazar lideri Legrand’ın 200’ den fazla fonksiyonu bulunan Sistem Armada serisi, bina sistemine uyum sağlayarak çalışma performansına katkıda bulunuyor. Tüm elektrik tesisatında genel bir estetik oluşturan Sistem Armada, hastaneler, alışveriş merkezleri, okullar gibi ortak alanlarda ve tüm diğer çalışma ortamlarında; sütunlar, bürotik bloklar, kablo kanalları, döşeme altı buatlar, toplantı odası blokları ve masa altı blokları gibi ürünlerle kusursuz bir planlama sunuyor.

Yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon…

Antimikrobiyal malzeme ve Ag+ gümüş iyonlarının birleşmesiyle oluşan Sistem Armada Antimikrobiyal ürünleri, sağladığı self-dezenfeksiyonla mikropların ve bakterilerin çoğalıp yayılmasını engelliyor. Sistem Armada, pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde üzerinde tozların barınmasına izin vermiyor. Fransa merkezli test laboratuvarı ‘Biotech Germande’ tarafından belgelen Legrand Sistem Armada Antimikrobiyal ürünleri, yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlıyor.

 

 

 

Toplantı odalarının tüm eksikleri tamamlanıyor

Toplantı odalarının gereksinimlerine mükemmel uyum sağlamanın ötesinde estetik görünümü ve kullanım rahatlığını da odalara taşıyan Sistem Armada, kullanıcılara Wi-fi ve RJ 45 ile ağ bağlantısı sağlarken alüminyum renk seçeneği ve estetik görünümüyle de toplantı odalarına şıklık getiriyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim