Legrand, müşterilerini Fransa'da ağırladı.

26-29 Mayıs 2014 tarihleri arasında müşterilerini LCS (Legrand Cabling System) ürünlerinin üretildiği Isére bölgesi St. Macellin’deki fabrikaya götüren Legrand, LCS (Legrand Cabling System) bünyesinde bakır ve fiber optik sistemlerle ilgili yeni ürünlerini tanıttı. Fabrika gezisine, uygulama gerçekleştiren ve sistem entegratörlüğü yapan firmalar ile toplamda 20 kişi katıldı.

Legrand markasının yakından tanımasını sağlayan fabrika gezisine Legrand ekibinden Ticari Binalar Pazarı Ürünler Müdürü Aykul Tokul, LCS2 Satış Grup Lideri Sema Karakaş, LCS2 Satış Mühendisi Murat Ürün katıldı.

Fabrika gezisinden arta kalan zamanlarda ise Legrand, müşterilerine Lyon ve Paris’te keyifli bir şehir turu organize etti.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim