Legrand’dan Yepyeni İnovatif Bir Ürün

Bina elektrik ve dijital altyapı ürünleri ve sistemleri konusunda dünya lideri Legrand, sektördeki öncü yapısı ile benzersiz bir ürünü daha piyasaya sunuyor. Legrand’ın USB şarjlı, parafudr korumalı topraklı prizi birçok işlevi bir arada sunarak evlerinizde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bina elektrik ve dijital altyapı ürünleri ve sistemleri konusunda dünya lideri Legrand, teknolojik ve estetik açıdan eşi benzeri olmayan bir ürünü daha tüketici ile buluşturuyor.

Legrand, USB şarjlı parafudr korumalı topraklı priz ile elektrikli cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şeklide şarj ederken, topraklı prizi de başka bir kullanım için boş bırakma avantajı sunar. İster 3 farklı cihanız aynı anda şarjını edilebilir, ister 2 farklı cihaz şarj edilirken priz başka bir amaç için kullanılabilir. Bunların hepsi parafudr koruma ile elektrik hattı üzerinden gelebilecek yıldırıma karşı korumalı olarak tüketiciye sunuluyor.

Hem tasarımı hem de kullanım kolaylığı ile evlerinizin vazgeçilmez bir ürünü olacak bu priz, üzerindeki yeşil gösterge ile parafudrun çalışma durumunu gösteriyor.  Modern ve estetik görünümü ile duvarlarınızı süsleyen bu ürün ile telefonlar şarj edilirken mekanizma üzerinde bulunan telefon koyma alanı sayesinde telefonlar priz üzerinde sabit kalabiliyor.

Hem estetiği hem de teknolojiyi farklı bir boyuta taşıyan USB Şarj Çıkışlı Parafudr Korumalı Topraklı Priz, ile birçok işlev bir arada sağlanmış oluyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim