Camın Başrolde Olduğu Bir Seri Bticino Axolute Nighter&Whice

BTicino, teknolojiyi zarafetle buluşturduğu Axolute Nighter&Whice Anahtar Priz Serisi ile camın en yalın halini yaşam alanlarına taşıyor. Farklı ve tercihe bağlı LED teknolojisi sayesinde karanlıkta rahatlıkla bulunabilen seri; *MyHOME ile entegre çalışarak tüm sistemin tek noktadan kontrol edilmesine olanak tanıyor.

BTicino, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı Axolute Nighter&Whice Anahtar Priz Serisi ile camın en güzel halini yaşam alanlarına taşıyor.

Teknolojinin ve zarafetin en iyi şekilde ortaya çıkarıldığı siyah ve beyaz renkli seri, MyHOME Otomasyon Sistemine entegre edilerek tüm sistemin kontrol noktası durumuna geliyor. Ayrıca geleneksel video üniteleriyle karşılaştırıldığında Nighter&Whice, multimedya ara yüzü sayesinde multimedya içeriklerinin yanı sıra bilgisayar ve DVD gibi harici cihazların yönetimine de imkan tanıyor. 

Camın en doğal hali; BTicino Axolute Nighter&Whice

Siyah camın başrolde olduğu Axolute Nighter’da antrasit renkli mekanizmalar kullanılarak yaşam alanlarında estetik ve modern bir görünüm sağlanabiliyor. MyHOME ile entegre çalışabilen Axolute Nighter, görüntülü kapı giriş sistemlerinde de siyah camı mavi ledlerle harmanlayarak konforu yaşam alanlarına taşıyor. Axolute Whice ise; saflığın en yalın hali olan beyaz çizgisini, kontrol mekanizmalarının görselliğiyle buluşturarak teknolojik gelişmişlik arasında denge sağlıyor. Çerçevesinde alüminyum renkli mekanizmaları kullanan Axolute Whice, geleneksel görünümün dışına çıkarak yaşam alanlarına yepyeni bir tarz katıyor. Öte yandan modern ve minimalist yapılarıyla dekore edilmek istenilen her yeri kuralsız bir şıklıkla buluşturan BTicino Axolute Nighter&Whice; anahtarların mükemmel görüntüsünü ortama uyarlamak için birçok teknolojiyi de içerisinde barındırıyor. Aynı zamanda MyHOME Otomasyon Sistemi ile bütünleşen BTicino Axolute Nighter&Whice; senaryoları, perde/panjur ve aydınlatma kontrollerini tek dokunuşla yapmanızı sağlar. Ayrıca iç çerçeve ve çerçeve rengine göre krom veya beyaz, ışık bandı antrasit ve alüminyum, mekanizmalar için açık mavi, beyaz mekanizmalar için ise opal rengi kullanılıyor.

 

Editöre Not:

MyHOME Hakkında: Bir Legrand Grup şirketi olan BTicino tarafından geliştirilen “MyHOME” ev otomasyon sistemi, teknoloji konforunu evinde ve işyerinde yaşamak isteyen herkese uygun özellikler taşıyor. BTicino “MyHOME” ev otomasyon sistemi ile tek bir tuş ile aydınlatma, sıcaklık kontrolü, müzik yayın sistemi, güvenlik, iletişim ve tasarruf gibi birçok özelliği, ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda kullanımınıza sunuyor. Bticino “MyHOME” ev otomasyon sisteminin fonksiyonları sayesinde eviniz ve işyeriniz kontrol altında. Bticino “MyHOME” ev otomasyon sistemi ile kişiye özel senaryoların dokunmatik ekrandan kontrol edilebilmesi kullanım kolaylığı sağlıyor. Tek bir ekrandan yönetilen sistemini şık bir tasarımla birleştiren BTicino  “MyHOME” ev otomasyon sistemi ile algılanan istekler emre dönüşüyor.

 

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim