Legrand'dan XC³ Serisi Şalt Cihazları ile Kaçak Akım Koruması

Yerli üretim serilerinden biri olan TSE belgeli XC³ kaçak akım koruma anahtarları ile kaçak akım arızalarına karşı etkili koruma sağlıyor. 

Legrand, konutlar ve ticari uygulamalardaki modern tesisatların gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirdiği halogen free ve alev iletmez malzemeden yapılmış yeni XC³ serisi şalt cihazları ile bina tesisatlarınız ve sizin için güvenlik ,aynı zamanda montaj kolaylığı sağlıyor. 

Legrand’ın ürettiği XC³ serisi şalt cihazlarının tasarımı ve materyalleri, serbest hava geçişine izin vererek aşırı ısınmanın önüne geçiyor. Kolay bağlantı kafesi sayesinde de bağlantı hatalarını önleyerek güvenlik seviyesini artırıyor. Seri, iki konumlu raya montaj klipsi, etiket penceresi ve ön panel üzerinde yer alan teknik bilgiler ile kablolama ve bakım esnasında hız ve kolaylık sağlıyor. 

Bina İçi Tesisatları İçin Artan Güvenlik 

Konutlar ve ticari uygulamalardaki tesisatların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan Legrand’ın yeni XS³, XG³, XC³ serisi şalt cihazları, kısa devrelere, aşırı ve kaçak akım arızalarına karşı etkili koruma sağlıyor. Termik, manyetik devre kesiciler ve kaçak akım cihazları içeren ve çok sayıda kontrol ve yardımcı sinyalizasyon elemanları ile tamamlanan bu seriler tesisatlarınız için güvenlik, dayanıklılık ve montaj kolaylığı sunuyor.

Büyük bir özenle geliştirilmiş Legrand’ın XC³ serisi, can ve mal güvenliğinin sağlanması için maksimum korumayı garanti ediyor. Seride kullanılan otomat baraları hızlı kablolamaya olanak sağlıyor.

Bağımsız sertifikasyon kuruluşları tarafından onaylı bu ürünler, erişilebilir terminalleri, oklu işaretleme yönlendirmeleri ve görünür vida başları kablolamayı kolaylaştırıyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim