BTicino’dan Yeni Yıla Yakışan Şık ve Estetik Axolute Serisi

İtalyan tasarımını, işlevsellik ile birleştiren Bticino Axolute serisi, şık ve estetik duruşuyla evlerini yenilemek isteyenler için farklı seçenekler sunuyor. Dikdörtgen Eliptik,AİR ve Eteris formlardaki farklı tasarımlarıyla Axolute serisi, evlerinizin vazgeçilmez bir parçası oluyor. 

Enerji tasarruflu yenilikçi ürünlerden geleneksel çözümlere kadar birçok işlevi bünyesinde barındıran Axolute serisi hayatı kolaylşatırmaya devam ediyor. Ahşabın doğallığı, derinin sofistike duruşu, metalin parlaklığı ve camın saflığını çerçeve çeşitleri ile sunan Bticino Axolute serisi evlerde yepyeni bir atmosfer yaratıyor. 

Bticino serisinde bulunan Monochrome çerçeveler ise, modern dünyanın yalın ve minimal çizgilerini tek renkte birleştiriyor. Çerçeve ve tuş kapağında Bticino; beyaz, alüminyum ve antrasitin şıklığını bir arada sunarak sadeliği mükemmellikle buluşturuyor. 

Akıllı Evlerin Tercihi My Home ile uyumlu  BTicino Axolute serisi Bticino'nun gelişmiş ev otomasyon sistemi MyHOME ,yeni nesil yöntemler sunan, tüm yaşam ve çalışma alanlarında uygulanabilir yenilikçi bir sistem.

MyHOME ev otomasyon sistemi, ışıkların ve panjurların otomasyonu, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, ses yayını, hırsız alarmı, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevi kullanıcıyla buluşturuyor. MyHOME Ev Otomasyon sistemleri, Axolute estetiğinde birleşiyor. Yaşam alanlarınızın prestiji için tasarlanan Axolute anahtar prizler, MyHOME ile uyumlu olarak  çalışıp, hayatı kolaylaştırıyor.

 Daha fazla bilgi için www.bticino.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim