Alpican kondansatörler ile enerji kalitenizi artırın.

CTX-C kompanzasyon kontaktörleri, reaktörler, Alptec R.G.K.R, Alpican kondansatörler endüstriyel ve ticari binalarda enerji tasarrufu sağlamak için etkin bir çözüm. Yeni Alpican alüminyum silindirik kondansatör; ürün yelpazesi sayesinde enerji kalitenizi artırıyor, enerji kaybınızı azaltarak tasarruf yapmanızı sağlıyor.

Alpican, üçgen bağlantı formu oluşturan 3 tekli elementten imal ediliyor. Bu teknolojik ürün kompakt dizayn, yüksek mekanik dayanıklılık ve stabilite sunuyor. Daha uzun ömür ve kolay montajı ile büyük kolaylık sağlıyor. Aşırı sıcak ve aşırı elektrik yüklenme durumlarında kondansatörün özel tasarımı sayesinde olası bir patlama engellenebiliyor. Böyle durumlarda kondansatör devreden ayrılarak akım akışını kesiyor.

Kendini onaran uzun ömürlü teknoloji özellikleriyle dayanma geriliminin aşılması durumunda arızanın çevresindeki metal katman buharlaşıyor. Bu yalıtımlı bölge kondansatörün çalışmasına olanak veriyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim