Legrand Yeni XS³, XG³, XC³ Serisi Şalt Cihazları ile Etkili Koruma

Legrand, konutlar ve ticari uygulamalardaki modern tesisatların gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirdiği yeni XS³, XG³, XC³ serisi şalt cihazları ile güvenliğinizin sağlanmasına yardımcı oluyor. Termik, manyetik devre kesiciler ve kaçak akım koruma cihazları içeren, çok sayıda kontrol ve yardımcı sinyalizasyon elemanı ile tamamlanan bu seriler, tesisatlarınız için güvenlik, dayanıklılık ve montaj kolaylığı sunuyor.

Legrand yeni XS³, XG³, XC³ serisi şalt cihazlarının tasarımı ve materyalleri, her aparatın arasından serbest hava geçişine izin vererek aşırı ısınmanın önüne geçiyor. Kolay bağlantı kafesi sayesinde de bağlantı hatalarını önleyerek güvenlik seviyesini artırıyor.

Seri, iki konumlu raya montaj klipsi ve ön panel üzerinde teknik baskı alanı ile kurulum, kablolama ve bakım esnasında kolaylık sağlıyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim