Yeni Yılda Duvarlarınızda -Kırmızı- Şıklık

Legrand anahtar priz serileri; Celest, Valena, Salbei, yeni yılda duvarlarınıza renk katıyor. Farklı doku ve malzemelerden oluşan tasarımlarıyla evinizin bütünlüğünü tamamlayan seriler kırmızı, yeşil, altın ve şampanya renkleriyle de yeni yıla şık bir başlangıç yapmanıza imkan sunuyor.

BTicino Kırmızısı Evinizi Büyülüyor

Bticino Matix, Axolute ve Livinglight serilerinin yeni yıl konseptine uygun farklı renk seçenekleriyle duvarlarınıza ve mobilyalarınıza ışık saçıyor. Yeni yılın simgesi kırmızı ve zümrüt yeşili renk seçenekleri ile İtalyan tasarımını evinize getiren Bticino, yenilikçi malzeme çeşitleriyle de evinizi yeni yıla hazırlıyor.

Legrand ve BTicino markalarının Matix, Axolute, Celest,Valena, Livinglight, Salbei anahtar priz serileri enerji tasarruflu, çevreye duyarlı çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırırken ergonomik yapısı ve estetik tasarımıyla da evlerinize farklı bir hava katıyor. Siz de yeni yılda evinizi yenilemek istiyorsanız www.legrand.com.tr ya da www.bticino.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim