Legrand, Emniyet Aydınlatma Ürünleri İle Güvenliği Enerji Verimliliğiyle Buluşturuyor

Emniyet aydınlatma ürünleri,farkına varmasak da bulunduğumuz yaşam alanlarında bizleri kontrollü bir şekilde yönlendiren ve bulunduğumuz alandaki risklerden bizi güvenli bir alana yönlendirenönemli bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Tüm dünyada her çeşit proje içinürün ve sistemler sunan Legrand, son dönemde geliştirdiği LED’li emniyet aydınlatma ürünleri ile sürdürülebilir bir dünyaya katkı da sağlıyor.

Bina elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler sunan Legrand, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Emniyet Aydınlatma Ürünleriile sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlıyor.

 

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de geleneksel aydınlatmaya göre daha az enerji harcayan LED teknolojisini kullanarak ürünler geliştiren LegrandEmniyet Aydınlatma Ürünleri’ni çevresel etkileri de düşünerek tasarlıyor. Eko-etiketleri (NF çevresel) olmasının ötesinde tamamen geri dönüştürülebilen Legrand Emniyet Aydınlatma Ürünleri, tek başına kullanılabilen acil aydınlatma ile birlikte her türlü bina tipinde rahatlıkla kullanılıyor.

 

LED'li Emniyet Aydınlatma Üniteleri ile düşük enerji tüketimi

Emniyet Aydınlatma Ürünleri’ni düşük enerjiyle çalışan, uzun ömürlü LED'leri kullanarak tasarlayan Legrand, iş ortaklarının düşük enerji tüketimi sağlamasını ve bakım masraflarını da en aza indirmelerini amaçlıyor. Legrand’ınher çeşit projeye uyum sağlayan ARCOR™ 2, G5,S8 ve U21serileri ise kolay sabitleme, tasarım ve güvenlikkombinasyonunu bir arada sunuyor. Ayrıca aydınlatma çözümlerinde NI-MH pilleri kullanarak çevresel etkileri daha da azaltmak için çalışan Legrand, ürünlerin tasarımlarını ince tutarak her türlü ortama uyum sağlamasını amaçlıyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim