Tüm Değerli Elektronik Cihazlarınız Legrand ile Koruma Altında

Kış aylarında yıldırımların getirdiği aşırı gerilimlerden dolayı cihazlarda oluşan hasar oranı, yüzde 25-40 arasında ifade ediliyor. Yaşam alanlarınızda bulunan değerli elektronik cihazlarınız da aşırı kaynaklıgerilimden etkilendiği için parafudr korumalı grup prizler, cihanıza en yakın korumanız olarak karşınıza çıkıyor. Parafudr Korumalı Grup Prizler ile yıldırım ve yıldırım kaynaklı anlık darbelere yönelik çözüm sunan Legrand; yaşam ve çalışma alanlarınızdaki tüm risk seviyelerini en aza indiriyor.

Kış aylarına girdiğimiz bu günlerde yıldırım ve yıldırım kaynaklı anlık gerilimlerden dolayı elektronik cihazlarda oluşabilecek hasar oranı, yüzde 25-40 seviyelerinde ifade ediliyor. Parafudr Korumalı Grup Prizler ile iletim hattı üzerinden etki edebilecek yıldırım darbelerine karşı cihazların zarar görme riski minimum seviyeye indiriliyor.

Tek bir noktada size özel koruma gücü

Özellikle kış aylarındayıldırımlara karşı etkili koruma sağlayan parafudr korumalı grup prizler, bilgisayar, TV, uydu alıcısı ve müzik sistemi gibi elektronik cihazlarınız için kalkan görevi görüyor. Cihazlarınız ve veri ağınız için kompakt çözümler sunan Legrand, Parafudr Korumalı Grup Prizleri ile yaşam ve çalışma alanlarınızdaki bu tür risk seviyelerini en aza indiriyor.

Dört dörtlük güvenlik elinizin altında!

Legrand’ın Parafudr Korumalı Grup Prizleri, yaşam alanlarınızda bulanan tüm değerli elektronik cihazlarınızı koruma altına almanıza yardımcı oluyor. Cihazlarınız ve veri ağınız için kompakt, sade ve şık bir dağıtıcı olarak karşımıza çıkan Parafudr Korumalı Grup Prizler; bilgisayar, TV, uydu alıcısı ve müzik sistemi gibi cihazlarınızı anlık güç yükselmelerine karşı koruyor.

Aynı anda birden çok topraklı, data ve USB prizlerini kontrol edebilen Parafudr Korumalı Grup Prizler, elektronik cihazlarınızı yıldırım ve yıldırım kaynaklı anlık yüksek gerilimlere karşı koruma altına alırken; çocuk koruması ve ON-OFF tuşu sayesinde de sevdiklerinizin güvenliğini en üst seviyede tutuyor. 1,5 metre uzunluğunda RJ45 konnektörlü kablo ve 1,5 metre uzunluğunda TV konnektörlü (coax) kablo ile temin edilen Data ve TV Çıkışlı 6’lı Parafudrlu Topraklı Grup Prizler; dönebilen gövdesi ve büyük fişli cihazlar için prizler arasındaki geniş alanıyla kullanım kolaylığı sağlıyor.  Birbirinden farklı özelliklerdeki Legrand Parafudr Korumalı Grup Prizler,  tüm yaşam ve çalışma alanlarında rahatlıkla kullanılıyor.

 

Legrand Hakkında:

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve 230 bine yakın farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ nunkonutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo taşıma sistemlerinden, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama, hemşire çağrı sistemleri ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır. www.legrand.com.tr

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim