Alçak Gerilim Tesisatları İçin Türkiyeli Bir ‘Koruma’ Mı İstiyorsunuz? O Zaman Legrand DPX3 Tam Da Sizin İçin

Legrand Grubu’nun son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği DPX3Kompakt Şalter serisi, alçak gerilim tesisatlarının korunması, anahtarlanması ve kontrol izolasyonu için gelişmiş çözümler sunuyor. Türkiye’de üretilen DPX3 Kompakt Şalter Serisi; tesislerin güvenliğini en üst seviyede korumanın yanı sıra kullanıcısına kolay montaj, bağlantı, dayanıklılık, servis sürekliliği ve üstün teknolojilerle uzaktan kontrol imkanı sağlıyor.

 

Legrand Grup, Türkiye’de üretimini gerçekleştirdiği160A’ e kadar DPX3 Kompakt Şalter Serisi ile kullanıcılarının yaşamını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Alçak gerilim elektrik tesisatlarının korunması, anahtarlanması ve kontrol izolasyonu için gelişmiş teknoloji ile tasarlanan DPX³, enerji verimliliğinde yüksek performans sunuyor. DPX³ 160-250-630-1600 serileri ile 16A’ den 1600A’ e kadar Legrand, tam donanımlı ürün yelpazesiyle her ihtiyacınıza eksiksiz çözümler getiriyor.250A’ e kadar dahili kaçak akım koruma ve ölçme işlevi sayesinde ayrıntılı olarak elektriksel parametrelerin görüntülenmesine olanak sağlıyor. Optimize edilmiş entegrasyonuyla birlikte farklı akım değerlerindeki ürünlerin aynı anda kullanılmasını ve şalterler arası mekaniksel kilitleme yapılmasını da mümkün kılıyor.


Çözüm odaklı yaklaşım…

Öte yandan elektronik DPX³ 250 ve 630 serisinde dahili ölçme ünitesi sayesinde tesisata ait parametrelere erişim tek bir cihaz üzerinden kolayca gerçekleştirilebiliyor.  Kompakt şalter, uzaktan izleme yazılımına sahip bir bilgisayar üzerinden izlenip kontrol edilebiliyor.  Ölçme ünitesiyle tüketim, akım, gerilim, aktif/reaktif güç, harmonikler ve frekans değerleri ölçülerek gerçek zamanlı olarak okunabiliyor.

Legrand Grup,geniş seçenek, yüksek performans ve yeni işlevleri bir arada sunduğu DPX3 160 - 250-630-1600 serileri ile hayatınızı kolaylaştırmaya geliyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim