Legrand’ın Ayrıcalıklı Dünyasını legrandyaninizda.com.tr ile Keşfedin

Legrand, perakendeci ve tesisatçılara özel avantajlar ve servisler suncağı, fırsatları sürekli yenilenen çok yönlü bir iletişim portalı legrandyaninizda.com.tr ile kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Bir internet sitesinin çok ötesindeki legrandyaninizda.com.tr ile Legrand’ın ayrıcalıklı dünyasını keşfederken, sitede yer alan birlerce ürün arasından dilediğiniz ürüne size özel avantajlı fiyatlarla sahip olacaksınız. Diğer alışveriş sitelerinden benzersiz bir hizmet sunan legrandyaninizda.com.tr ile puan ya da para+puan seçeneklerini kullanarak alışveriş yapma fırsat yakalayacaksınız. Platformda yer alan ürünleri piyasaya oranla daha ucuz fiyatla sahip olma avantajı sunan legrandyaninizda.com.tr, topladığınız puanlar ile sizlere indirim kazanma fırsatı da sağlıyor.

İletişim portalı legrandyaninizda.com.tr ile güncel eğitim ve seminerlere katılabilirken, Legrand’ın ürünleri hakkında teknik bilgilere, eğitim videoları ve dokümanlara kolayca erişme imkanına sahip olacaksınız.

Legrand ailesinin bir üyesi olmanın tüm ayrıcalıklarını yaşayacağınız legrandyaninizda.com.tr yakında bilgisayar, tablet ve cep telefonlarında.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim