Legrand Practibox Sıva Altı Kofralar ile tek bir referansta Komple Ürün Temini

IEC 439 standartlarına uygun olarak geliştirilen Legrand Practibox sıva altı kofraları etkin bir koruma sunuyor. Hızlı montaj ve kolay kullanım imkanıyla projelerinize mükemmel uyum sağlayan Legrand Practibox, Halogen Free özelliği ile şartname gereklerini yerine getiriyor. 6, 8, 12, (2x12) 24, (3x12) 36 modül seçeneklerine sahip Practibox pazarın ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Practibox sıva altı kofralar, her bir sırada sekiz adet çıkarılabilir yarım modüllük parça ile az modüllü sistemlerde düzenli bir görünüm ve modül ekleyerek sistem genişletebilme imkanı sunarken, rayların arkasında bırakılmış boş alanlar sayesinde bağlantıları daha kolay şekilde yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Legrand Practibox sıva altı kofralarla ilgili daha fazla bilgi için www.legrand.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim