Legrand’dan Yepyeni Seri

Legrand, motorların korunması ve kontrolü için yepyeni ve daha üstün özellikli MPX3 , CTX3 ve RTX3   serileri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek.

Legrand’ın yenilenen CTX3 serisi kontaktörleri elektrik devrelerinin etkili ve kesin bir şekilde kumandasını ve kontrolünü sağlıyor. Yeni seri, endüstriyel alanlarda olduğu gibi ticari yapılarda da elektrik enerjisinin güvenle dağıtılmasını garanti ediyor. Bu dayanıklı seri Legrand koruma ürünleriyle mükemmel koordinasyon sağlayarak serinin tamamlayıcısı durumda olup 9A‘den 800A’e kadar çözüm sunabiliyor.

CTX3 3 kutup kontaktörler, CTX3 4 kutup kontaktörler ve CTX3 mini kontaktörler olarak üç farklı tipte, en yaygın uygulamalara cevap verecek şekilde tasarlanan seri, yardımcı ürünler (RTX3 termik röleler, yardımcı kontak blokları ve mekaniksel kilitleme aksesuarları) ile de birleştirilebiliyor.

Kompakt tasarımı, 100 A’e kadar anma akımı, yüksek kesme kapasite aralığı ve tüm seri için ortak kontrol ve sinyal yardımcıları ile Legrand tarafından baştan tasarlanan MPX3 serisi motor koruma şalterleri, elektrik devrelerinin etkili ve kesin bir şekilde korunmasını sağlıyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim