Dünyanın En Büyük Teknoloji Girişimcileri Etkinliğine Legrand Grubu Damgası

Legrand Grubu, 5-8 Ocak 2017 tarihleri arasında  Las Vegas'ta gerçekleştirilen dünyanın en büyük teknoloji girişimcileri etkinliği Consumer Electronic Show 2017’de(CES)ilk kezkendi standıylayer aldı.

 

Bina otomasyan ve altyapı sistemlerinde uzman olanLegrand, uluslararası platformlarda yer almaya devam ediyor. 5-8 Ocak 2017 tarihlerinde Las Vegas'ta gerçekleştirilen dünyanın en büyük teknoloji girişimcilerini aynı çatı altında buluşturan Consumer Electronic Show 2017 (CES) etkinliği kapsamında LegrandGrubu, bağlı cihazlar için geliştirdiği ELIOT™ Programı ve bu sistemle çalışan 20’ye yakın ürününü sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerin beğenisine sundu.

 

Akıllı yapı sektöründe bir  devrim niteliği taşıyan sistem;ELIOT™

Yeni nesil teknolojinin vazgeçilmez bir parçası olması beklenen Eliot™, var olan cihazları mevcut ağ sistemine bağlayıp, doğası gereği iletişim için tasarlanmış ürünleri geliştirerek geleceğe uyumlu yeni konseptler hayal etmeyi amaçlayan bir sistem. Sektöre yeni teknolojiler kazandırmayı amaç edinen LegrandGrubu ise, inovasyona yatırım yapma stratejisinin bir ürünü olarak doğan ELIOT™ programı ve bağlı ürünleriyle,Consumer Electronic Show 2017 (CES) etkinliğinde ziyaretçilere bu teknolojilerin günlük yaşamda nasıl kullanıldığını anlattı.

 

 

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin;

Derya Akçora
Marka Yönetmeni

Adres: Lamartin cad. 9/2 Taksim/İST.
Tel: 0212 255 00 12

Skype: derya.brandworks

Gsm: 0534 030 27 73
www.brandworks.com.tr

Twitter Akışı

LegrandTR IME enerji ölçüm ve izleme ürünleri oteller, alışveriş merkezleri, ofisler, ve endüstriyel tesisler için eksiksiz ürün gamı sunuyor.
LegrandTR Estetik ve uyum denilince akla gelen Raventi™️ serisi ile ihtiyaçlarınıza en uygun kombinasyonu yaratabilirsiniz.

Adres

Adres:
Genel Müdürlük:
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1
Ümraniye - İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri