Legrand Türkiye Ülke Müdürlüğü Görevine Levent Ilgın Atandı

Bina elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler sunan Legrand’ta önemli bir görev değişikliği yaşandı. 2011 yılından beri Legrand’ta Genel Müdür olarak görev yapan Levent Ilgın, Legrand, İnform ve Estap şirketlerinden oluşan Legrand Türkiye yapılanmasının Ülke Müdürü oldu.

Bina elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler sunan Legrand’ta Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine Levent Ilgın getirildi. Legrand, sektördeki öncü konumunu, Levent Ilgın’ın bilgi ve deneyimi ile daha da güçlendirerek yeni başarılara imza atmayı hedefliyor.

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ilgın, Yeditepe Üniversitesi'nde MBA yaptı. Profesyonel iş hayatına 1996 yılında Eka Elektronik’te başlayan Ilgın, 2000 yılında İnform Elektronik’e geçerek iş hayatına burada devam etti.

 

2011 yılından bu güne kadar İnform'un Genel Müdürlüğü görevini yürüten Ilgın, Inform’u üç kat büyütme başarısını gösterdi. Levent Ilgın, Eylül itibariyle Legrand Türkiye Ülke Müdürü olarak görevine başladı. İngilizce ve Fransızca bilen Ilgın, evli ve bir çocuk babasıdır.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim