Legrand, Sürdürülebilir Bir Şirket Olduğunu Kanıtlamaya Devam Ediyor

Legrand Grubu, geçtiğimiz günlerde açıklanan ‘Dünyanın En Sürdürülebilir 100 Global Şirketi’ araştırma sonuçlarında bu yılda yerini almayı başardı. Birbirinden farklı sektörlerde 4973 şirketin 14 performans göstergesi ile incelendiği forumda Legrand Grubu, ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ (CSR) ve ‘Finansal Performans’ çalışmalarıyla 3 yıldır üstüste listede yer alarak büyük bir başarıya imza attı.

Tüm iş süreçlerine entegre ettiği sürdürülebilirlik bakış açısıyla LegrandGrubu,geçtiğimiz günlerde açıklanan ‘Dünyanın En Sürdürülebilir 100 Global Şirketi’ araştırma sonuçlarında bu yılda yerini almayı başardı.

LegrandGrubu, 3 yıldır Dünyanın En Sürdürülebilir 100 Global Şirketi listesinde…

Sürdürülebilirlik kriterlerindeki başarılı performansı nedeniyle Corporate Knights* tarafından yayınlanan ‘Dünyanın En Sürdürülebilir 100 Global Şirketi’ listesinde 59. sırada yer alan LegrandGrubu, enerji tasarrufunda dünyanın en önemli kuruluşlarından biri olduğunu bir kez daha kanıtladı. Üç yıldır üst üste listede yer alan LegrandGrubu, birbirinden farklı sektörlerde 4973 şirketin 14 performans göstergesi ile incelendiği forumda, ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ (CSR) ve ‘Finansal Performans’ kategorilerindeki çalışmalarıyla bu değere layık görüldü. Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik çalışmalarına yönelik ürün ve hizmetler sunarak, günümüz dünyasının artan küresel sorunlarına dikkat çeken LegrandGrubu, ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ kavramının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

 

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Legrand GrubuTürkiye Ülke Pazarlama Direktörü Özgür Sarıoğlu, Legrand’ın sürdürülebilir bakış açısını tüm iş süreçlerine entegre ettiğinin altını çizdi. Sarıoğlu, Doğal kaynaklarımızı optimum kullanarak, gelecek nesillerin ihtiyaçlarının karşılanmasına imkan verecek şekilde sürdürülebilir başarı kazanmak; doğanın bizlere sunduklarının sürdürülebilir yönetimine bağlıdır. Legrand Grubu olarak, tüm iş süreçlerimizde bu bakış açısını kendimize referans alarak yolumuza devam ediyoruz.Bu çalışmalarımızın geri dönüşü olarak, 3 yıldır üst üste Dünyanın En Sürdürülebilir 100 Global Şirketi arasında yer aldığımız için ayrıca gururluyuz. Önümüzdeki yıllarda yaptığımız çalışmalarla yerimizi daha yukarıya çıkarma hedefiyle çalışacağız” dedi.

 Editöre Not:

*Corporate Knights Hakkında: Corporate Knights Inc. (CK), kurumsal sürdürülebilirlik performansına dayalı firmaların; kurumsal olarak derecelendiren, araştırma raporlarını hayata geçiren ve finansal ürün derecelendirmeleri üzerine araştırma bölümü bulunan bir medya ve araştırma şirketidir.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim