Legrand LCS2 Data Kablolama Sistemleriyle sistem odasından çalışma alanına kadar performans.

Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri sunan Legrand, LCS² data kablolama sistemleriyle, çalışma alanlarınız için en uygun performansı sağlıyor. 25 yıl performans garantisi sunan LCS² kablolama sistemleri kabin performanslarını artırıcı şekilde dizayn ediliyor.

LCS² kablolama sistemlerinin performansını artırmasında temel unsur olan LCS² RJ 45 konnektörü sonlandırma yöntemiyle en hızlı şekilde maksimum performans almanızı sağlıyor. Ayrıca LCS², patch panellerin özel dizaynı , modüler yapısı ve hiçbir özel sonlandırma veya el aletine gerek duyulmadan 19“ dikmelere direkt olarak klipslenebilmesi sayesinde hem kolay hem de hızlı montaj yapma imkanı sunuyor.

LCS² fiber optik patch panellerin kolay açılıp kapanabilen ve 30º eğimli tasarlanmış kolay erişim imkanı sayesinde rakorlar ve kablolar kolayca sabitleniyor. Ayrıca boş temin edebileceğiniz 19’’ Fiber optik patch panel, 4 adet fiber optik bloğa kadar donatma imkanı sunuyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim