Legrand LCS2 Data Kablolama Sistemleriyle sistem odasından çalışma alanına kadar performans.

Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri sunan Legrand, LCS² data kablolama sistemleriyle, çalışma alanlarınız için en uygun performansı sağlıyor. 25 yıl performans garantisi sunan LCS² kablolama sistemleri kabin performanslarını artırıcı şekilde dizayn ediliyor.

LCS² kablolama sistemlerinin performansını artırmasında temel unsur olan LCS² RJ 45 konnektörü sonlandırma yöntemiyle en hızlı şekilde maksimum performans almanızı sağlıyor. Ayrıca LCS², patch panellerin özel dizaynı , modüler yapısı ve hiçbir özel sonlandırma veya el aletine gerek duyulmadan 19“ dikmelere direkt olarak klipslenebilmesi sayesinde hem kolay hem de hızlı montaj yapma imkanı sunuyor.

LCS² fiber optik patch panellerin kolay açılıp kapanabilen ve 30º eğimli tasarlanmış kolay erişim imkanı sayesinde rakorlar ve kablolar kolayca sabitleniyor. Ayrıca boş temin edebileceğiniz 19’’ Fiber optik patch panel, 4 adet fiber optik bloğa kadar donatma imkanı sunuyor.

Twitter Akışı

LegrandTR DMX3 ailesinin yeni üyesi DMX3 1600, 800A’den 1600A’e kadar akım seviyesi, 50kA kesme kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik çözümü sağlıyor. pic.twitter.com/aoSflV4sSh
LegrandTR Türkiye’de üretilen P17 endüstriyel fiş prizler iç ve dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan eksiksiz bir seridir. pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri