Legrand İstanbul Sanayi Odası'nın ilk 500 listesindeki yerini koruyor.

1990 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Legrand, Gebze fabrikasında ürettiği bina elektirik ve dijital alt yapılarına yönelik ürün ve sistemleriyle dünyanın birçok yerinde hizmet vermeye devam ediyor.

İstanbul Sanayi Odası’nın hazırlamış olduğu Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşunun yer aldığı 2013 yılı raporunda Legrand 418’inci sırada yer alıyor.Sıralamada temel kriter olarak kuruluşların kendi üretmiş olduğu ürünlerden satış yapıyor olması gerekiyor. Legrand’ın 25 yıldır Gebze’de yer alan fabrikasında Türk ve uluslararası standartların tüm gereklerini karşılayabilecek donanıma sahip üretim yapması da listede yer almasını sağladı.

Geçtiğimiz yıllarda da İstanbul Sanayi Odası‘ nın ilk 500 Listesi‘ nde yer alan Legrand, önümüzdeki yıllarda bu listede daha da yükselmeyi hedefliyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim