Legrand DPX³ Serisi Daha Yeni ve Üstün Özellikler Sunuyor

Bina elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler sunan Legrand, DPX3 kompakt şalter serisini daha gelişmiş teknik ve özellikleriyle kullanıcılarıyla buluşturuyor. DPX³ serisi 4 farklı kasa boyutunda, 16A’ den 1600A akım seviyelerinde ve 16kA’ den 100kA’ e kadar kesme kapasitelerinde çözümler sunuyor.

DPX³ kompakt şalterler, geniş ürün karakteristikleri ve versiyonları ile tüm elektrik montajlarının gereksinimlerini karşılıyor. Kesin ve güvenilir korumanın yanında, alçak gerilim dağıtım panolarınıza sayısız faydalı özellik kazandırıyor. DPX³ serisi dahili ölçme özelliği, ilave bir cihaz kullanmadan elektriksel değerlerinizi ve tüketiminizi görüntülemenize olanak tanıyor.

DPX³ kompakt şalterler XL3 pano sistemlerine uyumlu yapısıyla montaj kolaylığı da sağlıyor. Yeni DPX³ 630 ve DPX³ 1600 kompakt şalterler, DPX³ serisinin sağladığı üstünlükleri 1600A seviyesine taşıyor.

Sayısız aksesuar sayesinde istenen pano konfigürasyonlarını kolaylıkla hayata geçiren Legrand DPX3 kompakt şalterlerle ilgili daha fazla bilgi için www.legrand.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim