Aşkın En Yalın Hali

Fonksiyonel çözümlere minimal bir yorum getiren BTicino, teknolojiyi zarafetle buluşturduğu Axolute Air serisi ile yaşam alanlarına ‘ince’ bir dokunuş yapıyor. Seride bulunan ve boyanabilme özelliğine sahip mat beyaz çerçevesiyle BTicino, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü evde geçirecek olanlara harika bir atmosfer yaratıyor.

 

BTicino, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evde sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenleri Axolute Air serisi ilekarşılıyor. Estetik tasarımlarıyla ev dekorasyonunu tamamlamanıza yardımcı olmanın  yanı sıra boyanabilme özelliğine sahip mat beyaz çerçevesiyle BTicino, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü evde geçirecek olanlara harika bir seçenek olarak göze çarpıyor.

İnce bir dokunuş…

BTicino Axolute Airserisinde bulunanmat beyaz çerçeve, kişiselleştirebileceğiniz yaşam alanlarına ve yaşayan mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyor. İnsana huzur ve ferahlık hissi veren Axolute Air Mat Beyaz Çerçeve, boyanabilme özelliğiyle evinizin atmosferini istediğiniz an değiştirmenize olanak sağlıyor. 

 

 

 Yaşam alanınınkendine özgü bir ruhunun olmasını isteyenler için BTicinoAxolute Air, devrim niteliğindeki3,5 mm inceliğiyle bulunduğu mekanı benzersiz bir sadelikle taçlandırıyor. Ayrıca astar boya özelliğine sahip mat beyaz çerçeve,su bazlı boya ile istenilen renkte boyanarak yaşam alanlarını kişiselleştiriyor. Nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenebilen BTicinoAxolute Air,kendi stilini oluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim