-Kaçak Akım Koruma Sistemleri ve Legrand Çözümleri- Webinar ile Voltimum.com.tr'de

Günümüz elektrik tesisatlarında veya elektrik tesisatı üzerinde yapılacak modifikasyonlarda kaçak akım koruma sistemlerini kullanmak yönetmelikler gereği zorunlu hale gelmiştir. Kaçak akım koruma ürünlerinin kullanımı için birçok detaya dikkat edilmesi gerekmekte olup herhangi bir adımda yapılacak yanlış kaçak akım koruma sistemlerinin doğru çalışmamasına sebep olur. Legrand, bu durumu göz önüne alarak düzenlediği internet semineriyle Voltimum.com.tr’den canlı bağlantı yaptı.

Seminerde; kaçak akım, kaçak akım seçiminde ve kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar, kaçak akım test yöntemleri, Legrand kaçak akım çözümleri ve muadilsiz teknik özellikleri ile DPX3 serisi kaçak akım korumalı kompakt şalterleri hakkında bilgiler paylaşıldı. İnternet üzerinden online olarak düzenlenen seminere elektirik-elektronik sektöründe konuyla ilgili bilgi almak isteyen pek çok kişi katıldı.

Siz de Voltimum.com.tr adresinden portala üye olabilir ve internet üzerinden canlı bağlantıyla verilecek olan diğer seminerlere ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim