Legrand Valena ve Salbei Kampanyaları ile Sizi St. Petersburg’a Uçuruyor

Legrand, hayatın içinden tasarımlarıyla her mekana uyum sağlayan Valena ve renkli seçenekleri tüm yaşam alanlarına farklı bir dokunuş katan Salbei anahtar priz serisi ile St Petersburg seyahati hediye ediyor. Ekim ayında 4 gece 5 gün St Petersburg seyahati kazanmanız için 5 bin adet Valena ya da 10 bin adet Salbei mekanizma siparişi verilmesi yeterli.

Müşterilerine benzersiz fırsatlar sunmaya devam eden Legrand, Şubat – Mart 2015 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyaları ile kazandırmaya devam ediyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim