Legrand, 2016 Altın Peacock Küresel Ödülü'nün Sahibi Oldu

Legrand Grubu, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Bu yıl 16. kez yapılan ve Londra'da gerçekleşen Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilir Kalkınma Ödül Töreni’nde Legrand, ‘Sürdürülebilirlik için Altın Peacock Küresel Ödülü’ne layık görüldü.

 Bina otomasyan ve altyapı sistemlerinde uzman Legrand, uluslararası başarısını bir ödülle daha taçlandırdı.  

 

Sürdürülebilirlik ve inovasyon kriterlerinde yarıştığı Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilir Kalkınma Ödül Töreni’nde Legrand Grubu, Sürdürülebilirlik konusunda Altın Peacock Küresel Ödülü’ne değer görülerek sektördeki farkını bir kez daha ortaya koydu.

 

Hindistan Enstitüsü tarafından organize edilen Altın Peacock Küresel Ödülleri, Legrand'ın kurumsal sosyal sorumluluk konusundaki taahhüdünü, özellikle de hissedarlarının  beklentilerine cevap vermesini ve şirketin kalkınma stratejisine yönelik sosyal sorumluluk projelerine dahil olmasını kapsıyor. Titizlikle tanımlanmış ve şeffaf bir seçim kriterine sahip olan ve son derece ayrıntılı ve bağımsız bir değerlendirme sürecinden geçen Altın Peacock Küresel Ödülü, marka bilinirliğine, dünya çapında tanınmaya ve sistemin hızla geliştirilmesine katkı sağlıyor.

 Editöre Not:

Ödül Hakkında; 1991'de Hindistan Yönetim Enstitüsü tarafından kurulan Golden Peacock Ödülleri şu anda dünya genelindeki Kurumsal Mükemmellik için bir kriter olarak kabul edilmektedir. Titizlikle tanımlanmış ve şeffaf bir seçim kriterine sahip olan ve son derece ayrıntılı ve bağımsız bir değerlendirme sürecinden geçen Altın Peacock Küresel Ödülü, marka bilinirliğine, dünya çapında tanınmaya ve sistemin hızla geliştirilmesine katkı sağlıyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim