Legrand'dan Güne Özel Kampanya

Hayatın içinden tasarımlarıyla her mekana uyum sağlayan Valena anahtar priz serisine özel oluşturduğu kampanyayla Legrand, iki ayrı fırsat paketi sunuyor. Güze özel kampanyayla 300 adet mekanizma alana 100 adet çerçeve de Legrand’ dan hediye.

Dilerseniz 300 adet beyaz mekanizma siparişi vererek 100 adet beyaz çerçeve hediyesini alabilirsiniz.

Dilerseniz de 300 adet bej mekanizma siparişi verebilir ve 100 adet bej çerçeveyi alabilirsiniz.80 adet anahtar, 40 adet komütatör, 10 adet vavien 140 adet topraklı priz, 10 adet kapaklı topraklı priz, 10 adet TV prizi ve 10 adet RJ 11 telefon prizinin yer aldığı mekanizma paketini aldığınız taktirde 100 adet tekli çerçeve de Legrand’ dan hediye.

Twitter Akışı

LegrandTR Essential, Comfort ve Serenity olarak üç farklı segmentte sunulan; hem konut hem de ticari alanlar için tasarlanan, güvenilir, kurulumu kolay kablosuz zil ile konutlar, ofisler ve villalar gibi pek çok farklı alana uygun çözümler sunmak mümkün.
LegrandTR Legrand Grup markaları olarak Gebze Innoval Eğitim Merkezimiz'de Kaya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal KAYA ve başta Cer Atölyesi Mimarlık Serkan Şimşek olmak üzere; değerli proje ekibi ile bugün verimli bir etkinlik gerçekleştirdik.

Adres

Adres:
Genel Müdürlük:
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1
Ümraniye - İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri