Legrand, 25 yıldır Türkiye ve Dünya için üretiyor.

1990 yılından bu yana Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Legrand, Gebze’de yer alan fabrikasıyla 25 yıldır Türkiye ve Dünya için üretiyor.

Legrand, Gebze’de yer alan 15 bin metrekaresi kapalı toplamda 40 bin metrekare alana sahip fabrikasında iyi bir yurttaş olma ilkesiyle Türkiye’ye katma değer sağlamaya devam ediyor.

Türk ve uluslararası standartların tüm gereklerini karşılayabilecek donanıma sahip olan Legrand, 500’ün üzerinde çalışanıyla Gebze fabrikasında 25 yıldır Türkiye’de üretim yapmaya devam ediyor.Legrand yüksek kaliteli, güvenlik ve üst düzey estetik standartlarının yanı sıra Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği ürünleriyle Türk elektirik sektöründeki en güvenilir markalar arasında yer alıyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim