Dekoratif görünümüyle Axolute ışığınızı yansıtıyor.

BTicino Axolute serisi, şık tasarımıyla duvarlarınızın vazgeçilmez bir parçası oluyor. Dikdörtgen ve eliptik formlardaki farklı tasarımıyla Bticino Axolute serisi, estetik görünümünün yanı sıra fonksiyonel kullanımıyla da bulunduğunuz ortamın ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Ev otomasyon ve görüntülü interkom sistemleri, Bticino Axolute, estetiğinde birleşiyor. Farklı tasarım ve renk seçenekleriyle Bticino Axolute serisi, birbirinden şık modelleriyle bulunduğunuz ortamın dekorasyonuna uyum sağlıyor.

Ahşabın doğallığı ve sıcaklığından derinin yumuşak ve sofistike duruşuna farklı alternatifler sunan Bticino Axolute serisi, LED ışık seçenekleri ile anahtar ve prizleri bulmanızı kolaylaştıran fonksiyonuyla da tercih sebebi oluyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim