Bticino’dan yeni anahtar priz serisi Classia by BTicino!

Her zamankinden daha yalın ve daha akıllı
Bticino’dan YENİ anahtar priz serisi Classia by BTicino!

Classia by BTicino anahtar-priz serisi, modern ve köşeli hatlarıyla İtalyan tasarımını akıllı çözümleri ile birleştiriyor. Classia by BTicino, yalınlığın ve esnekliğin bir arada yer aldığı çözümleri, özgün renk seçenekleri ve ipeksi yüzeyi ile yaşam alanlarında farklılık arayanların tercihi oluyor.

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi çözümleriyle elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan İtalyan BTicino’nun yeni anahtar priz serisi Classia by BTicino, hafif kavisli düğme yüzeyi ile kontrast oluşturan modern, sade ve keskin hatlı çerçeveleri ile tamamlanan tasarımı hayalinizdeki evi ya da çalışma alanınızı gerçeğe dönüştürüyor.

2 farklı anahtar tasarımı… Classia by BTicino yaşam alanlarında tarzını göstermek isteyenlere benzersiz modern çözümler sunuyor. Parlak beyaz ve satine siyah mekanizma renkleri ile kombine edilebilecek 16 farklı renkte çerçeve seçenekleri ile mekanların karakteriyle mükemmel bir bütünlük sağlıyor. Sade çizgisi ve köşeli formuyla şıklığını tamamlayan Classia by BTicino, altın, krom ve nikel renkli kenarlılk alternatifleri ile daha zarif ve estetik bir görünüm isteyenlerin tercihi oluyor.

Classia by BTicino, fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle var olduğu mekanı daha da güzelleştiriyor. Yüksek performanslı ve kaliteli yapısı, tüm buat tipleri ile uyumlu kurulum sistemi ile kullanıcısına güven ve kolaylık sunuyor. Modern mimari ve çağdaş yaşamın en iyi yansıması Classia by BTicino, İtalyan ve Avrupa standardına uyun olarak sunduğu çerçeveler ile evlerde zarif kombinasyonlar oluşturuyor.
Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim