SOLIROC

Legrand’ın anahtar priz serisi Soliroc, dayanıklığı ile benzersiz bir anahtar priz serisidir. Bu seri ile korumasız ve denetlenemeyen ortamlarda mükemmel sonuçlar elde edilebilir. Soliroc, IK 10 dayanıklılık seviyesine sahip olup, bu koruma değeri ile rakiplerine karşı önemli bir avantaj sağlamaktadır. Maksimum güvenlik sağlayabilmek amacıyla bütün Soliroc ürünleri en zorlu testlere tabi tutulmuş olup bu testlerin tamamından başarıyla geçmiştir.

Soliroc topluma açık binalar, denetlenemeyen geçiş alanları, otoparklar, binaların içindeki ortak kullanım alanları için son derece uygundur. IK10 - IP55 koruma değeri ile suya ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık sağlar.

Özellikler
Çerçeveyi direkt olarak duvarın üstüne takmak için 4 sabitleme vidası ve çerçeve üstüne monte etmek için 4 boşluk tapası (sadece matkapla çıkarılabilir) bulunmaktadır. Mekanizmalar tuş kapaklarıyla temin edilir.

Soliroc Serisi


Soliroc sahip olduğu IK 10 - IP 55 koruma seviyesi ile darbelere, sıvı temasına ve toza karşı en zorlu ortamlarda tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilmektedir.

- IK 10 Darbelere karşı maksimum dayanıklılık
- Tüm ürünler için 20J’lük darbelere dayanıklılık

Soliroc Serisi


- IK 10 Çekmeye karşı maksimum dayanıklılık
Tuş kapağının dizaynı ve yuvarlatılmış hatları sayesinde ürünü kavramak zorlaştırılmıştır. Bu da ürünün istem dışı yerinden çıkartılmaması için bir avantaj sağlamaktadır.

Soliroc Serisi


- IP 55 Su geçirmezlik
Dış alanlarda kullanım için gerekli olan ana fonksiyonlardan biridir.

Soliroc Serisi


Soliroc emniyetli, güvenilir ve kurulumu kolay bir seridir.

Batibox (Legrand ürün protföyü içinde yer alan buat serisidir) buatlarla kolay bir şekilde kombine edilen Soliroc, Legrand’ın deneyimi ve uzmanlığı sayesinde kullanıcıya kolay ve kontrollü kurulum sağlamaktadır.

Soliroc montajı için, Legrand modüler anahtar priz montaj kaidesi ( örnek Sistem armada kaidesi) ütün gamında yer alır. Bu kaide ile birlikte Legrand Batibox buat, Soliroc mekanizma ve çerçevesi gereklidir.

Ayrıca bu serinin bir avantajı da buat montajı yapılmış binalarda veya tesislerde tırnaklı kaide kullanmak koşulu ile farklı marka buatlara da uyum sağlamasıdır.

Montajı tamamlanan Soliroc ürünlerinin sökülmesi için el veya tornavida vb. aletler yeterli değildir. Soliroc takıldığı yerden ancak bir matkap yardımı ile çerçeve üzerindeki tapaların sökülmesi yoluyla çıkarılabilir.

Görülüyor ki Soliroc anahtar - priz serisi hem darbelere karşı maksimum koruma seviyesi, hem sıvı ve toza karşı yüksek dayanımı hem de farklı demontaj stili ile korumasız ve denetimsiz ortamlar için gerçek bir koruma sağlar.

Soliroc Serisi


Yukarıdaki fotoğrafta da görüldüğü gibi, mekanizma montajından sonra çerçevenin montajı için 4 adet delik delinir ve vidalar yardımı ile çerçeve sabitlenir.(Dört köşeden delme işlemi mekanizma ve kaideler duvara yerleşmeden yapılmalıdır)

Bu vidaların olduğu kısım özel kapama tapaları ile kapatılarak montaj tamamlanır. Bu tapaların özelliği, elle veya tornavida benzeri bir aletle değil, ancak bir matkap yardımı ile sökülebilmeleridir.

Soliroc, üstün özellikleri sayesinde birçok alanda tercih edilebilir.

Soliroc Serisi


Listeyi daha da genişletebiliriz:

- Islah ve ceza evleri
- Havalimanları
- Park ve bahçeler

Soliroc kendi ürün gamında yer alan birçok mekanizma ile de kullanıcıya maksimum çözüm sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her türlü mekanizmayı Soliroc ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

   - Ürün portföyü
   - Anahtarlar
   - Hareket dedektörleri
   - Liht butonları
   - Zaman ayarlı anahtarlar
   - Kilitli anahtarlar
   - Kart okuyucu
   - Işıklı göstergeler ve geçiş alanları aydınlatma ürünleri
   - UPS ve şebeke prizleri (kapaklı veya kapaksız)
   - TV prizi
   - Data prizi
   - Tekli - ikili - üçlü çerçeveler
   - Sıva üstü kutular
   - Düzgün olmayan yüzeyler için köpükler
   - Sistem Armada adaptörler (bu adaptörler ile 2 modül sistem Armada mekanizmaları rahatlıkla Soliroc ürünlerine adapte edebilirsiniz)
   - Birçok ek aksesuarlar

Elektrik alanında öncü ve yenilikçi ürün ve sistemleri ile Legrand, tartışmasız en dayanıklı anahtar priz serisi Soliroc ile bu alanda da liderliğini sürdürüyor.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim